Reklama

Dla Kacperka

  • 26 lipca 2023
  • 28 lipca 2023
  • wyświetleń: 3674

[ZDJĘCIA] Bankowa Street Live w ramach Śląskie Miraże Art Fest: koncert zespołu HEIMA

W czwartek, 27 lipca odbył się kolejny koncert Bankowa Street Live, tym razem w ramach Śląskie Miraże Art Fest! Na ulicznej scenie zagrał zespół HEIMA! Zobaczcie nasze zdjęcia!

Bankowa Street Live - zespół HEIMA - 27.07.2023 r. · fot. Andrzej Grynpeter / pless.pl


Heima to łódzki zespół, który tworzy swój świat od końca 2017 roku. Ich muzyczna wrażliwość płynnie porusza się między różnymi gatunkami, jak indie pop, art rock czy nawet post-punk. Jednak cała twórczość zespołu ma wspólne mianowniki. Zapadający w pamięć wokal, nastrojowe partie gitar, oraz ciekawa warstwa rytmiczna tworzą połączenie o intrygującej aurze.

Zespół ma na koncie ponad sto koncertów, w tym festiwali. Wystąpili między innymi na Stay Wild, Męskie Granie, Soundedit Festival czy Songwriter Łódź Festiwal. W 2020 zostali laureatami nagrody Soundedit Spotlight, a w 2021 finalistami Jarocińskich Rytmów Młodych. Wygrali również plebiscyt Wiosła Kultury w kategorii debiut, oraz zajęli drugie miejsce w plebiscycie Sanki organizowanym przez Gazetę Wyborczą.
Współpracują z łódzkim producentem Pawłem Cieślakiem. W ramach tej kolaboracji został zarejestrowany materiał na debiutancką płytę zespołu "W domu", która ukazała się 16 lutego 2022 pod wydawnictwem AGORA Muzyka.

Organizatorzy wydarzenia: Fundacja Miraże, Pckul, Urząd Miasta Pszczyna, Sztamfer, Starostwo Powiatowe

Partnerzy wydarzenia: Arata Sushi, Tapster Pszczyna

Patron medialny: pless.pl

BM / pless.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bankowa Street LIVE" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Bankowa Street LIVE

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bankowa Street LIVE" podaj